Pomoc

 • Koľko stojí registrácia na Kresťanke?

  Vytvorenie profilu na Kresťanka.sk stojí 0 EUR, čiže registrácia je bezplatná :)

  Sú užívateľské profily verejne dostupné?

  Áno aj nie. Verejne dostupné sú len základné informácie, ako napr. krátky popis, vek a mesto. Fotografia je pre verejnosť rozmazaná. Všetky ostatné údaje o užívateľovi sú dostupné iba po prihlásení.
  V prípade pridávania príspevkov alebo fotografií, má užívateľ možnosť zvoliť, či chce zobraziť prispevok/fotografiu verejne alebo iba pre registrovaných členov.

  Prečo sa neviem zaregistrovať?

  Najčastejším dôvodom neúspešnej registrácie je nesprávne vyplnenie formulára, špeciálne hesla alebo kontrolnej otázky. Heslo musí spĺňať nasledovné podmienky:
  - minimálne 6 znakov,
  - minimálne 1 malé písmeno,
  - minimálne 1 veľké písmeno,
  - minimálne 1 číslicu.

  Prečo sa nemôžem prihlásiť?

  Buď si zabudol/zabudla svoje heslo alebo bol tvoj profil vymazaný administrátorom. Kresťanka.sk si vyhradzuje právo vymazať užívateľa v prípade porušenia Všeobecných podmienok portálu.

  Ako zablokovať užívateľa?

  Ľutujeme, momentálne nie je možné blokovať užívateľa. Navrhujeme preto požiadať uživateľa kresťanským spôsobom, aby ťa ďalej nekontaktoval. V prípade, že nezaberie, môžeš užívateľa nahlásiť administrátorovi kresťanky.

  Ako nahlásim užívateľa?

  Nahlásenie užívateľa znamená upozornenie administrátora Kresťanky, že užívateľ porušuje všeobecné pravidlá. Pre nahlásenie užívateľa, prejdi na profil užívateľa, klikni na tlačidlo s troma bodkami [...] a následne klikni nahlásiť.

  Ako vymažem svoj profil?

  Vymazanie užívateľského profilu je veľmi jednoduché:
  Prejdi na svoj profil, klikni "Upraviť" a na spodku stránky sa nachádza odkaz "Zrušiť účet".

 • Ďalšie otázky

  V prípade, že máš inú otázku a odpoveď sa nenachádza v zozname, napíš nám prostredníctvom
  sociálnych sietí: Facebook / Instagram